Lodówka dwudrzwiowa – z kostkarką czy bez?

Jeżeli lodówka dwudrzwiowa to Twoje marzenie, koniecznie dowiedz się, czym właściwie może zaskoczyć Cię sprzęt tego rodzaju! Sprawdź, na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu oraz czy kostkarka to rzeczywiście dodatek, który sprawdzi się w codziennym życiu.

Jaka lodówka dwudrzwiowa może sprawdzić się w Twojej kuchni?

Zanim lodówka dwudrzwiowa pojawi się w Twojej kuchni, zastanów się, dlaczego tak naprawdę może być ona najlepszym wyborem! Czy wiesz, że przechowywanie żywności w odpowiedniej temperaturze i przy zachowaniu odpowiedniej wilgotności sprawia, że na dłużej zachowuje ono swoją świeżość? A co, jeżeli miejsca do przechowywania jest tyle, że możesz ograniczyć częstotliwość wypadów do marketu spożywczego?

Jeżeli wybierzesz odpowiednią lodówkę dwudrzwiową, szybko zrozumiesz, że tego urządzenia po prostu brakowało w Twojej kuchennej przestrzeni. Przechowuj, mroź i korzystaj z dodatkowych udogodnień, takich jak na przykład dotykowy ekran umieszczony na drzwiach (dostępny w wybranych lodówkach Samsung). Zdecyduj również, które funkcje i technologie będą Ci po prostu niezbędne, a później znajdź model urządzenia odpowiadający Twoim wymaganiom.

Lodówka z kostkarką – tak czy nie?

Wiele osób zastanawia się, czy warto inwestować w lodówkę, która posiada kostkarkę do lodu. Skoro niemało urządzeń jest jej pozbawionych, a jednak pomimo tego cieszą się dużą popularnością, to czy rzeczywiście jest to coś przydatnego?

Tutaj warto wskazać, że z kostkarki korzystamy nie tylko w ciepłe miesiące w roku. Rzeczywiście orzeźwiający napój smakuje jeszcze lepiej, jeżeli dodamy do niego lodu, ale równie dobrze możemy przygotowywać po prostu kawę na zimno czy serwować napoje na spotkaniach ze znajomymi.

Kostkarka do lodu po prostu się przydaje! Dodatkowo w urządzeniach marki Samsung została umieszczona na drzwiach lodówki w taki sposób, abyśmy zawsze mieli do niej łatwy dostęp.

Czym jest inteligentna lodówka?

W tym miejscu warto jeszcze wyjaśnić, czym są inteligentne lodówki. Znajdziesz je w ofercie marki Samsung, która od lat pracuje nad rozwiązaniami, których zadaniem jest pomagać nam podczas wykonywania codziennych czynności. Smart lodówki mają współpracować z ich użytkownikami. Przykładem będą te sprzęty, z którymi możemy połączyć się przy pomocy aplikacji i zarządzać nimi z jej poziomu*.

Chcesz sprawdzić, czy w lodówce jest jeszcze mleko? Wykorzystaj w tym celu zainstalowaną kamerę**! Upewnij się jedynie, że wybrany model lodówki posiada takie rozwiązanie.

Zależy Ci na energooszczędności? Pozwól, aby Twój sprzęt poinformował Cię o niezamkniętych drzwiach bądź też obliczaj na bieżąco koszty prądu poprzez monitorowanie zużycia energii (skorzystaj z aplikacji SmartThings).

Warto wspomnieć, że lodówki Samsung są najczęściej kupowanymi lodówkami w Polsce*** i nie ma co się temu dziwić, skoro w ofercie nie brakuje właśnie inteligentnych urządzeń dopasowanych do potrzeb użytkownika!

* ** Dostępne w przypadku urządzeń z systemem operacyjnym Android i iOS. Wymagane połączenie z Wi-Fi i konto Samsung. Funkcje i treść mogą się różnić w zależności od kraju.

*** W segmencie lodówek; na podstawie raportów międzynarodowej firmy badawczej dotyczących sprzedaży detalicznej lodówek w Polsce w okresie 01.2007-03.2023 r. oraz badania Kantar Polska z 27.11.2020 r. przeprowadzonego na zlecenie Samsung.

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.